RESMİ MESLEK EDİNDİRME PROJESİ (Lütfen aşağıdaki açıklamayı okuyunuz!)

3
15365

Resmi Devlet Kurumlarınca Sağlanan Eğitim ve Belgelendirme ile Uluslararası Kişisel Gelişim Uzmanı Olacaksınız !

SİZE DAHA DETAYLI BİLGİ VEREBİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

Bu Proje;  Bilinçli Kişisel Gelişim Uzmanları yetiştirmek amacı ile Resmi Geçerlilikte olan Eğitim ve Belgelendirme sağlamak amacıyla YÖK – MEB Kurumlarınca Düzenlenmiştir.

PAKET İÇERİĞİ: 1- KOÇLUK UZMANLIK EĞİTİMİ 2- TEMEL PSİKOLOJİ UZMANLIK EĞİTİMİ  3-EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ  4- AİLE DANIŞMANLIĞI 5-NLP
Hepsi Toplam 550 TL

KİŞİSEL GELİŞİMDE DÜNYANIN EN İYİLERİNDEN PROF.DR ALİ İLSEVEN DEN UYGULAMALI EĞİTİM ALMA ŞANSI ! Ve Konusunda en iyi hocalardan eğitim alacaksınız.

Kişisel Gelişim sektöründe Resmi Devlet ÜNİVERSİTELERİ ve MEB onayı olmayan hiçbir Belgenin geçerli OLMADIĞINI 19/01/2017 Tarih ve 15520822 Karar ile Milli Eğitim Bakanlığı, 27/06/2018 Tarih ve 2018-30 Karar ile YÖK Belirtmiştir.

Whatsapp Bilgi ve Destek Hattı:

0555 893 4813 – 0553 849 8169

Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurunuz. *

Bu Eğitimlerin Ayda iki defa uygulamalarına katılabilirsiniz !

Bu Projeden Mezun olanlar Kurumlarımızla Çalışma imkanına sahip olabileceklerdir.

Daha evvel Resmi geçerliliği olmayan, sadece  eğitim danışmanlık şirketlerinden ve herhangi bir Üniversite ya da MEB onayı olmayan bir şekilde belge alanlar, bu projeye katılarak ellerindeki mevcut belgelerini bu proje kapsamında edinecekleri resmi belgeler ile değiştirebilirler.

BU PROJE İLE KAZANIMLARINIZ NELER OLACAK:

1-) Resmi Eğitim Kurumları kararı ile Eğitimcinin Eğitimi Belgeniz olmadan hiçbir ad ve şekilde Eğitim VEREMEZSİNİZ. Bu Proje Paket içeriğindeki MEB Onaylı Eğitimcinin Eğitimi Belgenizi aldığınızda artık resmen bir eğitmen olabileceksiniz.

2-) Bir Kişisel Gelişim Uzmanı veya Koç olabilmek için en başta Temel Psikolojiyi bilmeniz gereklidir. Bu eğitimle temel psikoloji konusunda bilgiye sahip olacak ve bu mesleği bilinçli bir şekilde yapabileceksiniz.

3-)  Koçluk Eğitimi ve Aile Danışmanlığı belgenizi edindiğinizde gerek özel kurumlar ve gerekse ilgili Resmi kurumlarda Danışmanlık ve Eğitimcilik yapabileceksiniz.

4-) Koçluk, Türkiye Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından bir meslek olarak tanımlandı. Koçluk bir meslektir ve siz bu eğitimi aldığınızda mevcut işinize ek gelir, alternatif ya da yeni bir meslek edinebileceksiniz.

5-) Kendi Koçluk Ofisinizi Kurmanız Artık Mümkün! Tecrübelerinizi Gelire Dönüştürebileceksiniz.

 

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kamil ÜstünCennet yörükEVREN BARIŞ ÇETİN Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
EVREN BARIŞ ÇETİN
Ziyaretçi
EVREN BARIŞ ÇETİN

Gerçekse çok güzel bir şey… Allah Recep Tayyip ERDOĞAN dan razı olsun… Başımızdan eksik etmesin…!

Cennet yörük
Ziyaretçi
Cennet yörük

Hiç sorma ya tayip olmasa ne yapardık tuh ya bak şimdi üzüldüm sanki tayipten önce yasamıyorduk yazık bize

Kamil Üstün
Ziyaretçi
Kamil Üstün

Arkadaşlar kişisel gelişim eğitiminin altında bile neler yazıyorsunuz… Yazık… Artık bu ülke ne hale geldi… hiç mi eğitime değer verip saygı gösteren insanlar kalmadı ayıp…