PROFESYONEL KARİYER VE İSTİHDAM PROJESİ

0
1759

LÜTFEN BU HABERİ İŞ İHTİYACI OLAN YAKINLARINIZA İLETİNİZ !!!

Bu sektörde yetişmiş eleman yetersizliği ve uzman açığı sebebi ile İSTİHDAM oluşturulmaya başlanmıştır. Alanında uzman ve/veya meslek edinmek isteyenler daha detaylı bilgi alabilmek adına LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

İş bulma imkanı bakımından en gözde mesleklerdendir. Hem devlet kurumlarında hem de özel sektörde çalışma imkanına sahiptirler.

Alacağınız eğitim ve belgeler Milli Eğitim Bakanlığı ve Devlet Üniversitesi onaylı olduğundan Kamu ve Özel Sektörde geniş bir çalışma imkanı sunulmaktadır.

(Profesyonel Kariyer Projesine katılmak için en az Lise Mezunu olmanız yeterlidir.)

Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurunuz. *

Alacağınız Profesyonel Uzmanlık Eğitimleri:

1- İnsan Kaynakları Eğitimi (MEB ONAYLI)
2- Halkla İlişkiler (DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI)
3- Temel Muhasebe ve Finansman (DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI)

Bu eğitime 2019 yıllı içerisinde kayıt olan kursiyerlere;
– PROBLEM ÇÖZME
– İŞ ANALİZİ
– PERFORMANS YÖNETİMİ
– ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ
– YÖNETİCİ KOÇLUĞU
– KARİYER KOÇLUĞU
sertifika ve eğitimlerinden biri hediye edilecektir.

Günümüzde hemen hemen her şirketin İnsan Kaynakları departmanı bulunmaktadır. Şirketler verdiği önemli kararlarda İnsan Kaynakları Departmanına ihtiyaç duyar. İnsan Kaynakları bir şirketin işe alımlarından, çalışma saatlerine kadar personelin özlük dosyası işlemlerinden, iş yerinde yaşadıkları sorunlara kadar tümüyle ilgilenen bir bölümdür. Yani kısacası İnsan Kaynakları bir kuruluşun kalbidir.

Halkla İlişkiler; kişi, kurum ve organizasyonların stratejik iletişim çalışmaları ile yaratılmak istenilen imajın, karşılıklı iyi niyet prensipleri üzerine inşa edilerek iletişim kurulması sanatıdır. Halkla İlişkiler eğitimi almış biri özel veya devlet her kurumda çalışabilir. En kısa bağlamda yapacağı iş; çalıştığı kişi, kişiler veya kurum için toplumun gözünde imajı pozitif ve devamlı tutmaktır. Yani kurumun dış dünyayla bağlantısını sürdüren vazgeçilmez bir departmandır.

Temel Muhasebe ve Finansman: Temel muhasebede amaç para kazanma amacı olsun olmasın tüm kurumların gelir ve giderlerini raporlamak ve takip etmektir. Genel muhasebe tüm işletmeler için hayati bir önem taşımaktadır. Zor bir işlem olan genel muhasebe mutlaka muhasebe konusunda uzman birisinin ellerine emanet edilmelidir. Bundan dolayı muhasebe ve finans eğitimi alan kişiler tüm kurumlarda kendilerine iş imkanı yaratabilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir