DEV EĞİTİM İLE İŞ OLANAKLARINIZI ARTTIRMA FIRSATI

0
1489

Sekreterlik Eğitim Paketi Kapsamında 18-35 yaşları arasındaki ortaöğretim, lise, önlisans ve lisans eğitimini tamamlamış her Türk Vatandaşı sektör farketmeksizin her alanda iş imkanlarını değerledirebilmektedir.
Günümüzde kamu sektörü ve özel sektördeki bir çok kurum sertifikalı ve kalifiye personel tercih etmektedir. Kamu personeli seçme mülakatlarında devlet kurumları da sertifikası olan kişileri bir adım ön planda tutmaktadır.

EĞİTİM SİSTEMİ ve SERTİFİKALARIN GEÇERLİLİĞİ

Eğitim sistemi 2547 sayılı Yüksek Öğretim kanununa tabi Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri UZAKTAN EĞİTİM  Modülü ile verilecektir. Alacağınız sertifikalar Resmi Devlet Üniversitesi tarafından verildiği için ömür boyu geçerlidir.

İŞ ARAYAN YAKINLARINIZI BİLGİLENDİRİNİZ!

BİLGİ ALMAK VE KAYIT OLMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ

Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurunuz. *

PAKET İÇERİĞİ

1- BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
2- PROFESYONEL SEKRETERLİK
3- TIBBİ SEKRETERLİK
4- HUKUK SEKRETERLİĞİ
5- ETKİLİ İLETİŞİM VE DİKSİYON
6- TEMEL BİLGİSAYAR VEYA TEMEL MUHASEBE
    + Sertifika Kimlik Kartı(Akıllı Hologramlı)

1 Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Sektör farketmeksizin faaliyet sürdüren herhangi bir ofiste ki iş akışlarına hakim olunacak.

2 Profesyonel Sekreterlik
Eğitimi ve belgesi ile birlikte Büro Yönetimi eğitimi bir arada kullanıldığı takdir de profesyonel anlamda yönetici asistanlığı yapılabilecek. Kurumsal firmalar da asistan olarak çalışma imkanını yakalamak için kullanılan bit eğitim ve sertifika olacak.

3 Tıbbi Sekreterlik
Son dönemde popüler olan sağlık alanında çalışma imkanı olacak. Özel veya Devlet hastaneleri, güzellik merkezleri , diş hekimi muayenehaneleri , özel doktor muayenehaneleri gibi pek çok kurumda Tıbbi Sekreterlik ve Doktor Asistanlığı yapılabilecek.

4 Hukuk Sekreterliği
Avukatlık Büroları, Adliyeler , Mahkemeler gibi pek çok devlet kurumda çalışma fırsatı yakalanacak. Hatta kişiler F klavye ile hızlı yazı yazma eğitimi aldıkları takdir de katiplik sınavlarına katılabilirler. Memur olma fırsatı yakalayabilirler.

5 Etkili İletişim ve Diksiyon
Bir asistanın sahip olması gereken en temel özelliktir. Bu eğitim sonucunda iletişim becerilerini güçlendiren kursiyer belgesi ile birlikte iş başvurularında daha ön planda olacak.

6 Temel Bilgisayar veya Temel Muhasebe
Her Asistanın ofisteki işleyişte etkin rol oynaması için bilgisayar kullanmayı bilmesi gerekiyor. Temel bilgisayar bilgi ve belgesine sahip olan kişiler Muhasebe eğitimi alabilirler. Aldıkları Muhasebe eğitimleriyle birlikte Muhasebecilerin ofislerinde, finans işi yapan firmalarda asistanlık yapabilecekler.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir