DİPLOMA DEĞERİNDE MESLEK EDİNDİREN MEB ve Devlet Üniversiteleri Onaylı PROFESYONEL EĞİTİM SERTİFİKALARI !

0
10603

Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler Mesleki Gelişimi destekleme projesi kapsamında;

İŞ BAŞVURULARINDA RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNDE OLMA ŞANSI VE KARİYERİNİZİ YÜKSELTMEYE FAYDA SAĞLAYACAK PROJE KAPSAMINDA EĞİTİM SERTİFİKALARI.

Lütfen Yazının Tamamını Okumadan Formu Doldurmayınız.

0 544 488 40 42 / 0 543 507 59 89 Bilgi Hattı

Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurunuz. *

Sertifikalar ne işime yarayacak? İş hayatımızda etkisi nasıl olmaktadır?

Eğitim sertifikaları iş hayatınızda aktif olarak kullanabileceğiniz kurumsal belgelerdir. Kişisel gelişim belgelerinizle mülakatlarınızda etkili iletişim ve beden dilinizi göstererek işvereni etkileyebilir, belgelerinizle rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz.
Kalite Yönetim Sistemleri belgeleri ile kurumsal firmalarda Kalite Yönetim Temsilcisi, Kalite Yönetim Şefi, Kalite Müdürü, Kalite İç Denetçisi gibi pozisyonlarda çalışabilir, aynı zamanda Kalite konusunu meslek edinebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle kalite standartlarıyla çalışmaktadır. Ve Personelinin de kalite standartlarını bilmesini ister. Personel seçerken personelinin de kalite yönetim sistemi eğitimlerini almış olması, sizlerin seçilen özel kişiler olmanızı sağlar.

Sertifikaların en çok etkili olduğu sektörler hangileridir?

Eğitim Sertifikaları; Devlet kurumlarında, Kamu kuruluşları ve Bakanlıklarda, Sağlık sektöründe, üretim yapan kurumsal firmalarda, bankalarda, Çağrı Merkezlerinde, Fabrikalarda, Danışmalık Firmalarında, Gıda Sektöründe, Okullarda, Eğitim şirketlerinde ve bunun gibi aklınıza gelen tüm kurumsal firmalarda sertifikalarınızı kullanabilirsiniz.

Neden ISO (Kalite Yönetim Sistemleri) firmalar için bu kadar önemlidir?

İSO tüm sektörlerde rahatlıkla kullanılan bir sistemdir. Buradaki önem, İSO’nun şirketlere kalite sistemi getirmesi ve bu sistemin altına inmeden çalışmalarını yaparak kaliteyi belli bir standartta tutmasını sağlamasıdır. Böylece şirketler globalleşen dünyada ayakta durabilecek ve rakipleriyle daha kolay mücadele edebilecek duruma gelecektir.

Sertifikaların ödemesini nasıl yapabilirim ?

Eğitime katılan ildeki eğitim koordinatörleriyle iletişime geçerek nakit ödeyebilir yada akademilider.com adresinde bulunan kuruma ait resmi banka hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Aynı zamanda İYZİCO ÖDEME ve kredi kartı yoluyla da ödemelerinizi maksimum 9 taksit veya tek çekim yapabilirsiniz.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

14001 çevre yönetim sistemi bugün 200.000 ‘den fazla işletmede uygulanmakta ve her gün de talep artmaktadır. Şu an dünyada eldeki rakamlara göre en fazla talep gören belgedir. Bu talebin sebebi; dünyanın sürdürülebilirlik açısından insanoğlunun faaliyetlerini yürütürken yarattığı karbon ayak izini azaltmasıyla ilgilidir. Bu hızla dünyayı kirletmeye devam ettiğimiz takdirde, artık dünyanın bize sunduğu hayatı geri alacak olması nedeniyle dünya bilim adamları sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır.
ISO 14001 ürünün hammaddeden başlayarak müşteriye sunulmasına kadar olan süreçte çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlerin gerekli önlemler ile kontrol altına alınarak çevreye verilen zararın en aza indirilebilmesi için kılavuzluk yapan bir standarttır.
Iso 14001 çevre yönetim sistemiyle; birim ürün veya hizmet başına enerji tüketimimizi azaltırız. Kullandığımız atıkları emisyonları, İşcilik zamanını , Lojistikte geçen zamanımızı azaltırız. Bunları yaparken çevreye daha az zarar veririz. Bir yandan da maliyetlerimizi düşürmüş oluruz. Maliyetlerimizi düşürmek bize rekabet avantajı sağlar. Tesis edilen kurumlarda, karlılık, prestij artar, yasal denetimler kolaylaşır.
Bu sistemi uygulayan kurumların çalışanlarının da, bu organizasyonu biliyor olması gereklidir. İşte tam da bu nedenle personel alımlarında da bu eğitimleri almış kişilerden seçim yapılır. Ya da kurum personeline bu eğitimi vermek zorundadır. Bu eğitimi alan kişiler personel alımlarında diğer başvuru adaylarında her zaman bir adım önde ve tercih edilen kişiler olurlar.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği

OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği sistemi, Türkiye’de tersanelerde ve inşaatlarda artan iş kazaları ile gündeme gelmiştir. Çalışma bakanlığı denetimlerinde bu OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ Sisteminin maddelerinin şartlarının, ne kadarının uygulandığına dair sorular da gelmektedir. Neticede firmalar, işsağlığı güvenliği sistemini kurarak, çalışanların kaza ile yaralanmalarını, hayatını kaybetmelerini ya da meslek hastalıklarına yakalanmalarını önler. İş sağlığı sistemi işvereni de çalışanları da koruyan bir sistemdir. Aynı zamanda çalışanların sağlıklı olmasını isteyen bir sistemdir. Çalışanlar eğer meslek hastalığına yakalanmaz ise tezgahlar boş kalmaz üretim devam eder.

Dünya sağlık örgütünün sağlıklı olma tanımı şöyledir; çalışanların ruhsal fiziksel zihinsel olarak kendilerini iyi hissetme halidir. Bu standartları uygulayan kurumun çalışanlarının, bu eğitimi almış olmaları; yasal hak ve sorumluluklarını, bu konudaki yönetmelikleri bilmelerini sağlar. Şöyle ki çalışan, kendilerine tanımlanmış olan görevi yerine getirirken, kendi fiziksel ya da ruhsal sağlığını tehlikeye atıyor ise, ister beyaz yakalı olsun, ister mavi yakalı olsun, işverene varsa iş sağlığı güvenliği kuruluna bir dilekçe ile başvurabilir. Başvuruya, iş sağlığı güvenliği kurulunca 48 saat içinde cevap verilir. Neticede işveren çalışanın hayatını veya ruhsal zihinsel sağlığını tehlikeye atacak bir görevde bulunmasına zorlayamaz.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi HACCP

22000 gıda güvenliği; eskiden haccp olarak anılan bir sistemdi. Gıdaların üretimi ve sunulması sırasında güvenli olmalarını garanti altına alan bir sistemdir. Türkiye’de gıda üretiminde, gıda sunumunda, gıda ile ilgili makineler üretenler, gıda ambalajları üretenler, çiftçiler, gıda ile ilgili ham madde üretenler ve buna dair gıda zincirinde ki her firmanın, 22000 gıda yönetim sistemini kurumuna organize etmesi lazımdır. Bu gıda güvenliği sistemi içerisinde Haccp kuralları, Gıda kodeksinde ulusal ve uluslararası standartlar, bakanlıkların gıda ve gıda zincirindeki firmalardan istedikleri yönetmelikler yer alır. Ve bunların karşılanması, Gıda üretim belgesi alınması zorunludur. Bütün bunların, gıda yönetim sistemine sahip bir firmada yerine getirildiğini bilen müşteriler o firmadan güvenli bir şekilde alış veriş yapabilirler.
Bu sistemi uygulayan kurumların çalışanlarının da, bu organizasyonu biliyor olması gereklidir. sonuçta standartı uygulayan, kurum çalışanlarıdır ki, işte tam da bu nedenle personel alımlarında da bu eğitimleri almış kişilerden seçim yapılır. Ya da kurum personeline bu eğitimi vermek zorundadır. Bu eğitimi alan kişiler personel alımlarında diğer başvuru adaylarında her zaman bir adım önde ve tercih edilen kişiler olurlar.

ISO 9001 2005 Kalite Yönetim Sistemi

Iso 9001 bir kalite yönetim sistemidir. Kalite derken ürün veya hizmetin kalitesinden söz etmiyoruz. Kurumun ürün veya hizmeti üretirken, sürecin performans kriterlerine göre ürün veya hizmeti sürekli iyileştirecek sistemden bahsediyoruz. Kazan kazan olarak ifade ettiğimiz sistemde bütün paydaşlar yani tedarikçiler, çalışanlar, müşteriler, kamu kurumları, standartı hazırlayan organizasyonlar, bir kalite yönetim sistemini iyileştirerek o sisteme sahip olan firmaların ürettiği ürün veya hizmetlerin müşteriyi memnun etme oranını arttırarak, büyütmenin sinerjisini yaşarlar. Iso toplam kalite yönetim sistemi şu an 1 milyon firmada uygulanmaktadır. Bu istem ulusal ve uluslararası alanda bir credit limite sağlar. Burada herhangi bir ürün yada hizmet üretmek için performans kriterlerine ihtiyaç vardır. Performansların ölçülebilir, izlenebilir, raporlanabilir ve sürekli iyileştirme yapılabilir olması gerekir. Tüm bu faydalar ıso 9001 belgesine sahip firmalarda dünyada küresel pazar payını arttırmaya satış ve cirolarını arttırmaya yol açar.
Bu sistemi uygulayan kurumların çalışanlarının da bu organizasyonu biliyor olması gereklidir. Sonuçta standartı uygulayan kurum çalışanlarıdır ki, işte tamda bu nedenle personel alımlarında da, bu eğitimleri almış kişiler seçilir. Ya da kurum personeline bu eğitimi vermek zorundadır. Bu eğitimi alan kişiler personel alımlarında diğer başvuru adaylarında her zaman bir adım önde ve tercih edilen kişiler olurlar.

Sertifika kimlik kartı nedir?

ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞE SAHİP, KONTROLÜ MÜMKÜN OLAN, SERTİFİKA KİMLİK KARTI UYGULAMASI BAŞLIYOR. ALACAĞINIZ EĞİTİM SERTİFİKALARININ YANINDA VERİLEN SERTİFİKA KİMLİK KARTI İLE, TÜM DÜNYADA GEÇERLİLİĞE SAHİP, YÜKSEK GÜVENLİKLİ VE HOLOGRAMLI, BU AKILLI KİMLİK KARTI SAYESİNDE YANINIZDA BELGE TAŞIMANIZA GEREK KALMAYACAK. Sertifikalı eğitimlerde tüm dünyada “DOĞRULANABİLİR” Sertifika Kimlik Kartı uygulaması başlamış olup, kağıt sertifika, diploma ve üyelik belgeleri, yerini artık, “Sertifika Kimlik Kartılarına” bırakıyor. Akıllı sertifika Kimlik Kartı”uygulaması tüm dünyada uluslararası gerçek akreditasyona sahip, resmi kurumlarda hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dünyanın her yerinde belgelerin doğruluğunu sorgulamak için “Akıllı Sertifika Kimlik Kartı”nın arkasındaki Kare kodu nu Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz QR Kod uygulaması ile kimlik ve belge onaylarını kontrol edebilirsiniz.

DİKKAT!!! KPSS Sınav Mülakatlarında ve Özel Sektör işe Alımlarında Aşağıdaki Eğitim Sertifikaları Muhakkak İstenmektedir.

9 Adet Kişisel Gelişim Eğitim Sertifikası + 600 Saatlik Eğitim DVD’si + 9 Adet Sertifikalara ait e-kitap + 196 Ülkede Sertifikalarınızın Denkliğini Sağlayan 26 Güvenlikli Sertifika Kimlik Kartı Sadece 350  TL

9 Adet ISO Kalite Yönetim Sistemleri Eğitim Sertifikası + 600 Saatlik Eğitim DVD’si + 9 Adet Sertifikalara Ait e-kitap + 196 Ülkede Sertifikalarınızın Denkliğini Sağlayan 26 Güvenlikli Sertifika Kimlik Kartı Sadece 350  TL

HER 2 PAKETİ ALANA 700 TL

Lütfen Videoyu dikkatle izleyiniz !

SADECE MALİYETİNE SAHİP OLACAKSINIZ ; Ülkemizde İstihdama yönelik Profesyonel Personel yetişmesini destekleyici AB ve BM Projesi kapsamında bu Muazzam Proje ile alacağınız eğitimler ve Profesyonel Eğitim Sertifikalarını Sadece Maliyetine sahip olacaksınız.

Eğitim Sertifikalarınızı; MEB Kurumları, Devlet Üniversiteleri, Uluslararası Resmi Akredite kuruluşları, Türkiye Resmi üst STK’ları olan ve Eğitim Konfederasyonu, tarafından verilmekte olup aynı zamanda Resmi Akredite sağlamaktadır.

Devlet Üniversitesi Rektörleri dahi artık sadece Üniversite Diploması ile iş bulunmadığını,

Başta KPSS mülakatlarında dahi Mesleki Gelişim kalite ve Kişisel Gelişimi destekleyici Eğitim Sertifikaları istenmektedir.

Bilhassa Özel Sektör personel alımlarında alacağı personelin kendini artı katkı sağlayacak ne tür eğitimler aldığına ve sertifikası olup olmadığına bakmaktadır.

ÖNEMLİ BİR UYARI: Devlet Üniversiteleri SEM’leri ve MEB onayı olmayan Sertifikalar Geçersizdir.

9 Adet Kişisel Gelişim Eğitim Sertifikası:

1) ETKİLİ İLETİŞİM BEDEN DİLİ VE İMAJ YÖNETİMİ
2) SATIŞ PAZARLAMA VE İKNA TEKNİKLERİ
3) TAKIM ÇALIŞMASI VE YÖNETİM BECERİLERİ 
4) STRES VE ZAMAN YÖNETİMİ
5) ETKİLİ KONUŞMA VE DİKSİYON
6) CV OLUŞTURMA VE MÜLAKAT TEKNİKLERİ
7) LİDERLİK /İNTERAKTİF
8) BİREYSEL KOÇLUK /İNTERAKTİF
9) NLP PRATİSYENLİK /İNTERAKTİF
+ REFERANS MEKTUBU

9 Adet ISO Kalite Yönetim Sistemleri Eğitim Sertifikası:

1) OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
2) ISO-9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
3) ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ 
4) ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
5) ISO 9001:2015 REVİZYONU
6) ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ
7) STRATEJİK YÖNETİM
8) RİSK YÖNETİMİ
9) ISO 9001:2008 İÇ TETKİKÇİ
+ ISO 50001 ENERJİ YÖNETİMİ
+ ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
+ REFERANS MEKTUBU

Not: Bu Sertifikaların birebir Eğitimleri her hafta sonu ÜCRETSİZ olarak Üsküdar Konferans Salonunda verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir